Torentas "Vytautas Šapranauskas "JUODAI KIETAS JUODAI GERAS " Juodojo humoro vakaras (2013) [HDTVRip] Juodas Humoras" :: PiratuSala.lt

Vytautas Šapranauskas "JUODAI KIETAS JUODAI GERAS " Juodojo humoro vakaras Žanras: Juodas Humoras Metai: 2013 Vaidina: Vytautas Šapranauskas Aprašymas: V.Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą – be cenzūros Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tikriems anekdotų gerbėjams bus gardesnis nei juodieji ikrai, o dorovingiems šventuoliams – pavojingesnis nei juodligė. Per du...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Vytautas Šapranauskas "JUODAI KIETAS JUODAI GERAS " Juodojo humoro vakaras (2013) [HDTVRip] Juodas Humoras Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Vytautas Šapranauskas "JUODAI KIETAS JUODAI GERAS " Juodojo humoro vakaras


Žanras: Juodas Humoras
Metai: 2013

Vaidina: Vytautas Šapranauskas

Aprašymas: V.Šapranausko „Juodojo humoro turas“ per Lietuvą – be cenzūros

Vytauto Šapranausko „Juodojo humoro turas“ tikriems anekdotų gerbėjams bus gardesnis nei juodieji ikrai, o dorovingiems šventuoliams – pavojingesnis nei juodligė. Per du mėnesius aktorius ir TV ekranų liūtas aplankys 14 Lietuvos miestų su programa, kurią prifarširavo stipriausiais anekdotais iš savo 30 metų kaupto pokštų lobyno.
Suvokdami, jog V.Šapranausko žodyno turtingumas gali pasiekti įspūdingas aukštumas ir platumas, “Juodojo humoro turo” organizatoriai nepasikuklino pasirodymų pažymėti ženklu “N-14”. Amžiaus cenzas turėtų užtikrinti, kad anekdotams įsisiūbavus neteks skubiai dangstyti ausų jauniesiems klausytojams.
“Paprastas humoras jam, matote, neįdomus. Jau reikia juodo?”, – gali pasitaikyti norinčiųjų prisikabinti prie turo pavadinimo. V.Šapranauskas jį pakomentavo lakoniškai: “Apsidairykite, kur mes gyvename, ir viskas taps aišku“.
Apolitišku save įvardijantis aktorius tvirtino, kad savo pasirodymuose kastis po valdžios pamatais jam neįdomu ir mieliau renkasi pagvildenti kitus gyvenimo aspektus. “Tiesiog jauti kuo kvėpuoja publika – tai ir padiktuoja bendravimo temas. Nors „Juodojo humoro turo“programos karkasas jau yra, man pačiam smalsu, kas iš viso to išeis”, – kalbėjo V.Šapranauskas.
Aktoriaus teigimu, šios žiemos speigai neužšaldė tautiečių humoro jausmo – sumažėjusios šypsenų koncentracijos savo pasirodymų metu jis nepastebėjo: “Juoktis mes mėgstame, tik ne visuomet mokame pasijuokti iš savęs. Vis dėlto man dar nėra buvę atvejo, kad dėl kokio nors pokšto žmogus atvirai įsižeistų”.
“Juodojo humoro turas“ truks net du mėnesius, tad pabendrauti su V.Šapranausku apie gyvenimą be jokių tabu ir juokiantis iki ašarų turės progą ne tik didžiųjų Lietuvos miestų publika. Kovo 17 d. startas numatytas Tauragėje, vėliau bus šturmuojamos Plungės, Gargždų, Kauno, V.Šapranauskui ypač mielos Klaipėdos bei Alytaus salės. Balandžio mėnesį humoro nokautas laukia Kėdainių, Šiaulių, Marijampolės, Telšių, Vilniaus, Jonavos ir Panevėžio. Balandžio 28 d. paskutiniąja „Juodojo humoro turo“ stotele taps Mažeikiai.


Kalba: LT
Kokybė: HDTVRip
Video: MPEG4, XviD, 720x400 (16/9), 25.000 fps, 2 638 Kbps (0.366 bit/pixel)
Audio: AC-3, 48.0 KHz, 2 ch, 192 Kbps, CBR

Laidos pristatymas:Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis(nežinomas)
KomentarasParašė 2013-07-14 08:22Naudinga: 0

Amzina atelsi..
 
musulmonas4
KomentarasParašė 2013-07-15 00:32Naudinga: 0

Gaila zmogaus... :'(
 
BORTUKAS 7
KomentarasParašė 2013-07-16 22:46
Piratas


Naudinga: 0

Visa laidos laika kazkas butelius sparde po grindini, gere. :-D
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-01-12 18:24Naudinga: 0

buvo super aktorius tegu ilsis ramybeje :-(