Komentarai "7 Days To Die (2016) FPS, Survival, Roleplay, RPG" :: PiratuSala.lt

Torentai kiekvienam pagal skonį. Rasite filmų, muzikos, žaidimų, programų ir kt. torentų, kuriuos galėsite parsisiųsti nemokamai.

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Komentarai "7 Days To Die (2016) FPS, Survival, Roleplay, RPG"
(nežinomas)
KomentarasParašė 2016-11-13 10:30Naudinga: 0

Jeigu paleidžiant žaidimą užstringa ties "Loading..." ir nenurodo ką įkelia, tada paleidinėkite per "7DaysToDie_EAC.exe" (tokie pokštai prasideda pakeitus grafikos parametrus). Žaidimas alpha versijoje, tad vis dar gali pasitaikyti klaidų ar strigimų.
 
mindaugeelis
KomentarasParašė 2016-11-13 18:19Naudinga: 0

cia reikia prisireginti kaskur,ar ka?

Parašytas po 9 minučių 29 sekundžių:

cia reikia prisireginti kaskur,ar ka?