Torentas "Arma 3: Apex Edition [v 1.82.144647 + DLCs] | RePack от qoob (2013) Action, Simulation, Strategy" :: PiratuSala.lt

Arma 3: Apex Edition [v 1.82.144647 + DLCs] | RePack от qoob Žanras: Action, Simulation, Strategy Išleidimo metai: 2013 Kūrėjas: Bohemia Interactive Platintojas: Bohemia Interactive Kalba: EN / RU Apie žaidimą: Isbandykite tikrą kovinį žaidimą milžiniškoje karinėje “smėlio dėžėje”. Suteikdamas platų vieno asmens ir daugybės žaidėjų turinio asortimentą: daugiau kaip 20 automobilių, 40 ginklų ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Arma 3: Apex Edition [v 1.82.144647 + DLCs] | RePack от qoob (2013) Action, Simulation, Strategy Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Arma 3: Apex Edition [v 1.82.144647 + DLCs] | RePack от qoob

Žanras: Action, Simulation, Strategy
Išleidimo metai: 2013

Kūrėjas: Bohemia Interactive
Platintojas: Bohemia Interactive
Kalba: EN / RU


Apie žaidimą:

Isbandykite tikrą kovinį žaidimą milžiniškoje karinėje “smėlio dėžėje”. Suteikdamas platų vieno asmens ir daugybės žaidėjų turinio asortimentą: daugiau kaip 20 automobilių, 40 ginklų ir neribotą erdvę naujo turinio kūrimui, ARMA 3 yra vienas geriausių karinių kompiuterinių žaidimų. Autentiškas, įvairiapusiškas ir atviras - Arma 3 siunčia jus į karą.

Pagrindiniai ARMA 3 bruožai:
Altis ir Stratis

Nugalėkite savo priešą detaliame, atviro pasaulio kovos lauke - 290 kvadratinių kilometrų Viduržemio jūros salų kraštovaizdžio. Nuo plačių miestų iki aukštų kalnų, vairuokite savo tanką dullkėtose lygumose, skriskite kariniu sraigtasparnius virš tankių miškų. Altis ir Stratis tai dinamiški pasauliai, kurie leidžia pajusti neišdildomą karinio žaidimo įspūdį.

Ginklai ir automobiliai

Judėkite į kovą pėsčiomis, važiuokite šarvuotais automobiliais arba skriekite dangumi sraigtasparniais ar reaktyviniais lėktuvais. Valdykite jungtines oro, jūros ir sausumos pajėgas su daugiau kaip dvidešimčia transporto priemonių, kurias galite vairuoti ir daugiau kaip keturiasdešimčia įviarių ginklų, daugybe patobulinimų ginklams bei įvairiais priedais, tinkamais jūsų žaidimo stiliui. Su masišku arsenalu, kurį galite valdyti, Arma 3 pristato jums milžiniškų taktinių galimybių pasaulį.

“Singleplayer” rėžimas

Pažinkite Ben’o Kerry’io, kario kuris buvo sugautas Viduržemio jūros regione, istoriją. Žaiskite trijų epizodų žaidimą: Išgyvenimas, Prisitaikymas, Pergalė. Apgaubkite save nuostabiais Arma 3 žaidimo pojūčiais, įveikdami pagrindinius scenarijus. Bėgikte per milžiniškas poligonų platybes ir ugdykite savo šaudymo bei judėjimo sugebėjimus, žaisdami treniruočių rėžime Arma 3 Bootcamp. Jame rasite specialių kursų vieno asmens arba komandiniam žaidimui.

“Multiplayer” rėžimas

Kovokite masyvioje karinėje daugybės žaidėjų “smėlio dėžėje” Arma 3. Suformuokite būrį ir kartu su komanda kovokite su priešais oficialiuose Defend ir Seize multiplayer scenarijuose. Arba išbandykite vieną iš daugybės populiarių žaidimo rėžimų, kuriuos sukūrė Arma 3 bendruomenė. Išbandykite naują multiplayer žaidimo formą Arma 3 Zeus, kurioje Žaidimo Meistrai turi galimybę realiu laiku daryti įtaką kitų žaidėjų kovos laukui.

Turinio kūrimas

Pradėkite kurti savo turinį su Arma 3 galingais scenarijaus ir modifikacijų kūrimo įrankiais. Mėgaukitės žaidėjų sukurto turinio (nuo išskirtinių automobilių ir ginklų iki visiškai naujų žaidimo scenarijų ir multiplayer modifikacijų) malonumus. Dalinkitės ir atraskite Arma naująjį turinį Arma 3 Steam Workshop’e, kuris leidžia įdiegti žaidėjų sukurtas naujoves į jūsų žaidimą vienu mygtuko paspaudimu.

Patobulinta sistema

Valdykite kovos lauką su naujomis kokybiškomis animacijomis. Jauskite sukrečiančią mūšių jegą su atnaujinta garso sistema. Naujos kartos Arma žaidime pamatysite stulbinančią grafiką, tikrovišką karo simuliaciją ir milžinišką žemėlapį.

Papildiniai:
▪Arma 3 the Apex
▪Arma 3 the Zeus
▪Arma 3 Malden
-sostav DLC Bundle 1
▪Arma 3 Helicopters
▪Arma 3 Karts
▪Arma 3 Marksmen
-sostav DLC Bundle 2
▪Arma 3 Jets
▪Arma 3 War of Laws
▪Arma 3-Ops Mission Tac Pack
▪Arma 3 Tanks

Sisteminiai reikalavimai:
MINIMUM:
OS: Windows 7 SP1 (64bit)
Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 9800GT / AMD Radeon HD 5670 / Intel HD Graphics 4000 with 512 MB VRAM
DirectX®: 10
Hard Drive: 32 GB free space
Audio: DirectX®-compatible on-board

RECOMMENDED:
OS: Windows 7 / 8 / 10 (64bit)
Processor: Intel Core i5-4460 or AMD FX 4300 or better
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7800 Series with 2 GB VRAM
DirectX®: 11
Hard Drive: 35 GB free space, SSD / Hybrid HDD / SSHD storage
Sound: DirectX®-compatible soundcard

Kaip instaliuoti:
Install & Play

Jeigu neleidzia irasyti zaidimo - zaidimo irasimo faila "setup.exe" paleidziame Windows 7 pritaikymo nustatymais (spaudziam ant setup.exe desini peles klavisa tada pasirenkam Properties ir Compatibility skiltyje pazymim varnele "Run this program in compatibility mode for:
Windows 7" spaudziam apply ir ok)

Žaidimo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų