Torentas "Call of Duty: Ghosts - Ghosts Deluxe Edition (2013) Action, 3D, 1st Person" :: PiratuSala.lt

Call of Duty: Ghosts - Ghosts Deluxe Edition Žanras: Action, 3D, 1st Person Išleidimo metai: 2013 Kūrėjas: Raven Software, Neversoft, Infinity Ward Platintojas: Activision Publishing Kalba: EN/RU Apie žaidimą: Trūksta žmonių ir ginklų, bet ne valios. Sveiki atvykę į Call of Duty®: Ghosts – daugelį savo žanro atstovų lenkiantį nuostabiosios frančizės naujausią kūrinį. Naujausia dalis žaidėjus...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Call of Duty: Ghosts - Ghosts Deluxe Edition (2013) Action, 3D, 1st Person Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Call of Duty: Ghosts - Ghosts Deluxe Edition

Žanras: Action, 3D, 1st Person
Išleidimo metai: 2013

Kūrėjas: Raven Software, Neversoft, Infinity Ward
Platintojas: Activision Publishing
Kalba: EN/RU


Apie žaidimą: Trūksta žmonių ir ginklų, bet ne valios.

Sveiki atvykę į Call of Duty®: Ghosts – daugelį savo žanro atstovų lenkiantį nuostabiosios frančizės naujausią kūrinį. Naujausia dalis žaidėjus sutelks ties dinamiškumu, kai kovoti suluošintos tautos pašonėje reikės ne už laisvę, o tiesiog išgyventi.
Praėjus dešimčiai metų po negailestingo masinio įvykio, tautos ribos ir galių pusiausvyra buvo kardinaliai pakeista. Daugiau jokių ypatingų galių, jos ekonomika ir valdžia virto pelenais, šalis, kartą buvusi galingiausia karinių dalinių atžvilgiu, stengiasi išlikti masinio skilimo akivaizdoje.

Iš šalies specialiųjų pajėgų operacijų būrio liko tik grupuotė, pasivadinusi „Ghosts“, kuri vadovauja kovai prieš naują, technologiškai tobulą pasaulinę jėgą.

Pripildantis ryškiai atkurtą Call of Duty visatą, naujos kartos ambicingasis frančizės varikliukas pakerės žaidėjus stulbinančiu istorijos gilumu bei tikroviškumu.

Privalumai:

Naujos kartos varikliukas: Call of Duty® naujos kartos varikliukas atkeliauja su precedento neturinčia inovacijų gausa, pristato itin tikroviškus veikėjus, detaliai pavaizduotas vietoves ir autentiškas tikro pasaulio animacijas, kurios atgyja dėka tobulų apšvietimo sistemų ir vizualiųjų efektų, nustatančių ilgaamžius Call of Duty standartus, užkariavusius daugelio pasaulio žaidėjų širdis.


Nauja Call of Duty® visata: pirmą kartą frančizės istorijoje, žaidėjai perims naujokų „Ghosts“ rolę. Mažu skaičiumi žmonių ir ginklų, žaidėjai privalės kovoti, jog atstatytų žlugusią tautą. Žaidėjai taip pat susipažins su visiškai nauja veikėjų komanda ir vietovėmis, kurios nebuvo atskleistos ankstesnėse Call of Duty dalyse.
Naujos kartos multiplayer: apginkluotas naujos kartos varikliuku, Call of Duty: Ghosts modifikuoja frančizės pažibą –multiplayer rėžimą. Dinamiški žemėlapiai bus kupini žemės drebėjimų, potvynių bei žaidėjų sukeltų veiksnių, darančių įtaką kiekvieno susidūrimo taktikai ir visai strategijai. Be veikėjų tobulinimo žaidėjai galės visiškai valdyti savo kareivio aprangą. Paminėjome tik dvi iš daugybės naujovių, kurias sutiksite Call of Duty: Ghosts multiplayer rėžime.


Tech. informacija:
Вшит Update 21 (build 749678)
Вырезан мультиплеер
Ничего не перекодировано
Возможность качать лишь нужную локализацию (data_ru.bin - Русская | data_en.bin - Английская)


Sisteminiai reikalavimai: Minimum System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
CPU: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHZ / AMD Phenom X3 8750 2.4 GHZ or better
RAM: 6 GB RAM
HDD: 40 GB HD space
Video: NVIDIA GeForce GTS 450 / ATI Radeon HD 5870 or better
Sound: DirectX Compatible Sound Card
DirectX: 11
Internet: Broadband Internet connection and Steam and Online Multiplayer


Recommended System Requirements

OS: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit
CPU: Intel Core i5 – 680 @ 3.6GHz
RAM: 8 GB RAM
HDD : 40 GB HD space
Video: NVIDIA GeForce GTX 760 @ 4GB
Sound: DirectX compatible sound card
DirectX: DirectX 11
Internet: Broadband connection and service required for Multiplayer Connectivity. Internet connection required for activation.

Kaip instaliuoti: Install & Play

Žaidimo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
call of dutyzentas77
KomentarasParašė 2018-09-22 17:25Naudinga: 0

pasedinkit