Torentas "Counter-Strike 1.6 (2018) Pirmojo asmens šaudyklė" :: PiratuSala.lt

Counter-Strike 1.6 Žanras: Pirmojo asmens šaudyklė Išleidimo metai: 2018 Kūrėjas: Valve Corporation / Hidden Path Entertainment Platintojas: Valve Corporation Kalba: LT Oficiali žaidimo svetainė Apie žaidimą: Žaidimo esmė yra kovoti vienai komandai prieš kitą šaunamaisiais ginklais, peiliais arba granatomis. Yra dvi komandos: teroristai ir antiteroristai (angl. counter-terorists). Už nušautą...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Counter-Strike 1.6 (2018) Pirmojo asmens šaudyklė

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Counter-Strike 1.6

Žanras: Pirmojo asmens šaudyklė
Išleidimo metai: 2018

Kūrėjas: Valve Corporation / Hidden Path Entertainment
Platintojas: Valve Corporation
Kalba: LT

Oficiali žaidimo svetainė

Apie žaidimą: Žaidimo esmė yra kovoti vienai komandai prieš kitą šaunamaisiais ginklais, peiliais arba granatomis. Yra dvi komandos: teroristai ir antiteroristai (angl. counter-terorists). Už kiekvieną nušautą kitos komandos žaidėją gaunamas taškas. Raundą laimi komanda, nukovusi visus kitos grupuotės žaidėjus. Taip pat „de_“ žemėlapiuose teroristai laimi raundą, susprogdindami C-4, o antiteroristai dar gali laimėti, nukenksmindami teroristų padėtą bombą. „cs_“ žemėlapiuose CT (antiteroristai) gali laimėti raundą išlaisvinę visus teroristų įkaitus (angl. Hostages). Specialiuose žemėlapiuose („as_“) teroristai gali laimėti raundą nušovę VIP asmenį, kuriuo atsitiktinai tampa kuris nors iš antiteroristų.

Šitos versijos svetainė: http://counter-strike-download.lt

Sisteminiai reikalavimai:
Procesorius: Intel Pentium Dual Core E5700 3.0 GHz / AMD Phenom 8750 Triple-Core
Operatyvioji atmintis: 2 GB
Vaizdo plokštė: nVidia GeForce GT 630 / AMD Radeon HD 6670
Kietasis diskas: 7.6 GB
Operacinė sistema: Windows XP ir naujesnės OS

Kaip instaliuoti: 1. Parsisiunčet.
2. Instaliuojate.
3. Be instaliuojant vadovaujatės pateiktom istrukcijomis.
4. Mėgaujatės žaidimo palonumais.
5. Galite žaisti vieni, su kitais žaidėjais prisijunge prie serverių bei galima pasikure savo serverį per LAN tinkla žaisti su draugais.

Youtube

Žaidimo pristatymas:
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų