Torentas "Counter Strike 1.6 Free Multilingual (2015) Pirmojo asmens šaudyklė" :: PiratuSala.lt

Counter Strike 1.6 Free Multilingual Žanras: Pirmojo asmens šaudyklė Išleidimo metai: 2015 Kūrėjas: Valve Software Platintojas: Sierra Entertainment (AK) Microsoft Game Studios (Xbox) Kalba: EN Oficiali žaidimo svetainė Apie žaidimą: „Counter-Strike“ sukūrė Minh Le ir Jess Cliffe kaip modifikaciją pirmojo asmens šaudyklei „Half-Life“ („Valve Software“). Tada žaidimas nebuvo platinamas o buvo...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Counter Strike 1.6 Free Multilingual (2015) Pirmojo asmens šaudyklė

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Counter Strike 1.6 Free Multilingual

Žanras: Pirmojo asmens šaudyklė
Išleidimo metai: 2015

Kūrėjas: Valve Software
Platintojas: Sierra Entertainment (AK) Microsoft Game Studios (Xbox)
Kalba: EN

Oficiali žaidimo svetainė

Apie žaidimą: „Counter-Strike“ sukūrė Minh Le ir Jess Cliffe kaip modifikaciją pirmojo asmens šaudyklei „Half-Life“ („Valve Software“). Tada žaidimas nebuvo platinamas atskirai, o buvo pateikiamas su kitais „Half-Life“ papildymais. 1999 m. šios modifikacijos tobulinimu užsiėmė Planet Half-Life bendruomenė. Nuo to laiko buvo išleista daug „beta“ versijų. 1999 m. birželio 18 d. buvo išleista pirmoji viešai prieinama „beta“ versija. 2000 m. rugpjūčio 12 d. „Valve“ paskelbė susijungianti su „Counter-Strike“ kūrėjais ir maždaug per 2000 metų Kalėdas buvo išleistas „Counter-Strike 1.0“. Dabartinė plačiai paplitusi versija 1.6 buvo išleista 2003 m. rugsėjo 15 d.

2004 m. buvo pristatytas „Counter-Strike: Condition Zero“, kuriame buvo vieno žaidėjo režimas, pagerinta grafika ir daug kitų smulkių pakeitimų. Taip pat vėliau buvo pristatyta „Counter-Strike: Source“ „beta“ versija, naudojanti Source žaidimo variklį. Vieniems ši versija pakeitė senąjį „Counter-Strike“, kiti liko ir toliau naudojo senąjį. Dar ir dabar ši versija sulaukia daug kritikos[reikalingas šaltinis]. 2012 metais išėjo naujas "Counter-strike" serijos žaidimas "CS:GO"- CS:Global offensive.

Sisteminiai reikalavimai: 500 MHz CPU, 96 MB RAM

Kaip instaliuoti: Instaliuoti
Zaisti

Žaidimo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų