Torentas "Far Cry 3: Deluxe Edition | RePack от qoob (2012) Action, 3D, 1st-Person" :: PiratuSala.lt

Far Cry 3: Deluxe Edition | RePack от qoob Žanras: Action, 3D, 1st-Person Išleidimo metai: 2012 Kūrėjas: Ubisoft Montreal Platintojas: Ubisoft Kalba: EN Apie žaidimą: „Far Cry 3“ - bene laukiamiausias šių metų Ubisoft kūrėjų žaidimas. Ir turbūt nebe reikalo, daugelis didžių žaidimų portalų iš anksto gavo žaidimo kopijas ir publikavo pirmąsias apžvalgas. Reikia pripažinti, jog absoliuti „Far ...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Far Cry 3: Deluxe Edition | RePack от qoob (2012) Action, 3D, 1st-Person Bronzinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Far Cry 3: Deluxe Edition | RePack от qoob

Žanras: Action, 3D, 1st-Person
Išleidimo metai: 2012

Kūrėjas: Ubisoft Montreal
Platintojas: Ubisoft
Kalba: EN


Apie žaidimą: „Far Cry 3“ - bene laukiamiausias šių metų Ubisoft kūrėjų žaidimas. Ir turbūt nebe reikalo, daugelis didžių žaidimų portalų iš anksto gavo žaidimo kopijas ir publikavo pirmąsias apžvalgas. Reikia pripažinti, jog absoliuti dauguma apžvalgininkų „Far Cry 3“ įvertino labai gerai ar net puikiai. Reziumuojant galima pasakyti, jog daugumoje atvejų minimas didžiulis ir visko pilnas virtualus pasaulis, įdomios misijos ir tikrai spalvingi personažai. Be to negalima nepaminėti ir to fakto, jog „Far Cry 3“ greitu metu gali tapti ir pilnaverčiu kompiuterinių sistemų testavimo įrankiu.

Kūrėjai ne kartą buvo užsiminę, jog šioje dalyje labai daug dėmesio buvo skirta žaidimo siužetui, kuris „Ubisoft“ vadovo Yves Guillemot teigimu, tapo vienu geriausiu iš kada nors sukurtų tarp šios kompanijos sienų. Šį kartą pagrindiniai įvykiai žaidime klostosi įstabaus grožio tropinėse Ruko salose. Jaisonas Brodi su savo draugais atvyko į salą linksmai praleisti laiko. Bet čia juos pagrobia pamišėlis Vasas - vienas iš šio „Far Cry 3“ pasaulio blogiukų - pasižymintis nestabilia psichika, žiaurumu ir besiverčiantis nešvariais darbeliais. Jis dirba Hoytui Volkeriui – dar vienam pamišėliui sadistui, žmogžudžiui, užsiimančiam žmonių prekyba. Hoytas turi nuosavą armiją, kad gintų jį ir saugotų jo verslą.

Papildiniai:
Warrior Set:
▪ 2 Exclusive Tattoo (single mode).
▪Homemade knife (single mode).
▪Early access to the Tattoo editor (online mode).
Predator set:
▪ 4 exclusive rare animals: black panther, white tiger, marsupial wolf, red neck (single mode).
▪Bow predator (AC mode).

Hunter Set:
▪ 3 collectible game skins for the character (single mode).
▪Hunting Rifle M700.

DLC «The Lost Expedition":
▪ 2 missions for the single player game, designed for 40 minutes of additional playing time.
▪Unique shotgun Type 10 for network mode.

The Hurk Package:
▪ 4 unique mission for a single game, combining elements of stealth and action with a new character - Hark.
▪2 Exclusive winning animation for multiplayer. Get two unique options complete the battle over the network.


Sisteminiai reikalavimai:
☑OS : Windows XP, Vista, 7, 8, 10
☑Processor Intel Core2 Duo E6700 / AMD Athlon64 X2 6000+
☑RAM : 2 GB RAM
☑Video Card : 512 MB DirectX 9.0c
☑Disk Space : 8 GB

Kaip instaliuoti:
Install & Play

Jeigu neleidzia irasyti zaidimo - zaidimo irasimo faila "setup.exe" paleidziame Windows 7 pritaikymo nustatymais (spaudziam ant setup.exe desini peles klavisa tada pasirenkam Properties ir Compatibility skiltyje pazymim varnele "Run this program in compatibility mode for: Windows 7" spaudziam apply ir ok)

Žaidimo pristatymas:

Youtube
Panašūs torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų