Torentas "Grand Theft Auto IV full game PC + Multiplayer (2008) atvirojo pasaulio, veiksmo-nuotykių" :: PiratuSala.lt

Grand Theft Auto IV Žanras: atvirojo pasaulio, veiksmo-nuotykių Išleidimo metai: 2008 Kūrėjas: Rockstar Games Kalba: LT Oficiali žaidimo svetainė Apie žaidimą: Žaidimo veiksmas vyksta fiktyviame Liberty City mieste (kuris sukurtas pagal šių dienų Niujorką). „Rockstar Games“ atkūrė keturis iš penkių Niujorko rajonų – Broker, Algonquin, Dukes, Bohan, taip pat žaidime yra ir Alderney (kuris nei...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Grand Theft Auto IV full game PC + Multiplayer (2008) atvirojo pasaulio, veiksmo-nuotykių Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Grand Theft Auto IV

Žanras: atvirojo pasaulio, veiksmo-nuotykių
Išleidimo metai: 2008

Kūrėjas: Rockstar Games
Kalba: LT

Oficiali žaidimo svetainė

Apie žaidimą: Žaidimo veiksmas vyksta fiktyviame Liberty City mieste (kuris sukurtas pagal šių dienų Niujorką). „Rockstar Games“ atkūrė keturis iš penkių Niujorko rajonų – Broker, Algonquin, Dukes, Bohan, taip pat žaidime yra ir Alderney (kuris nėra tikrojo Niujorko rajonas). Žaidime nėra penktojo Niujorko rajono „Steiteno salos“. Žaidimas turi daug detalesnę grafiką nei kitos „GTA“ serijos dalys. Jame atkurta daugybė garsių Niujorko objektų, tokių kaip Laisvės statula, kuri žaidime vadinasi Laimės statula (angl. Statue of Happiness).

Pagrindinis veikėjas, vardu Niko Beličius, neįvardinto karo Rytų Europoje veteranas, kuris atvyksta į Jungtines Valstijas ieškodamas taip vadinamos Amerikietiškos svajonės, bet greitai įsitraukia į gaujų, nusikaltimų ir korupcijos pasaulį. Kaip ir kiti serijos žaidimai, šis susideda iš dviejų elementų – vairavimo ir šaudymo plačios laisvės pasaulyje. „Grand Theft Auto IV“ turi keletą kelių žaidėjų (angl. multiplayer) režimų.

Sisteminiai reikalavimai: Windows Vista/XP-SP3/7
Intel Core 2 Duo 1,8Ghz, AMD Athlon X2 64 2,4Ghz
1,5GB RAM, 16GB laisvos vietos
256MB NVIDIA 7900 / 256MB ATI X1900

Kaip instaliuoti: Atidarome failą: GTA IV + Multiplayer nosTEAM.part1.exe
Suinstaliuojame ir mėgaujamės žaidimu

Žaidimo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų