Torentas "Max Payne 3: Complete Edition | RePack от qoob (2012) Action, Shooter, 3rd-Person, 3D" :: PiratuSala.lt

Max Payne 3: Complete Edition | RePack от qoob Žanras: Action, Shooter, 3rd-Person, 3D Išleidimo metai: 2012 Kūrėjas: Rockstar Vancouver Platintojas: Rockstar Games Kalba: EN / RU Apie žaidimą: Max Payne prarado visus savo artimus žmones, tačiau bėgant metams žaizdos neužgyja. Max Payne išėjo iš policijos ir pradėjo dirbti apsauginiu São Paulo, Brazilijoje. Ten jis saugo turtingą Rodrigo Max...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Max Payne 3: Complete Edition | RePack от qoob (2012) Action, Shooter, 3rd-Person, 3D Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Max Payne 3: Complete Edition | RePack от qoob

Žanras: Action, Shooter, 3rd-Person, 3D
Išleidimo metai: 2012

Kūrėjas: Rockstar Vancouver
Platintojas: Rockstar Games
Kalba: EN / RU


Apie žaidimą: Max Payne prarado visus savo artimus žmones, tačiau bėgant metams žaizdos neužgyja. Max Payne išėjo iš policijos ir pradėjo dirbti apsauginiu São Paulo, Brazilijoje. Ten jis saugo turtingą Rodrigo Branco šeimą. Bandydamas užmiršti praeities nuoskaudas Max Payne supranta, koks vienišas yra svetimame mieste ir kiek reikia kautis norint jame išlikti.
Kaip ir ankstesnėse dalyse Max Payne galės sulėtinti laiką (Bullet Time technologija) ir tai jam padės kovoja su „blogiukais“.Papildiniai:
▪ Max Payne 3: Cemetery Map
▪ Max Payne 3: Classic Max Payne Character
▪ Max Payne 3: Deadly Force Burst
▪ Max Payne 3: Deathmatch Made In Heaven Pack
▪ Max Payne 3: Hostage Negotiation Pack
▪ Max Payne 3: Local Justice Pack
▪ Max Payne 3: Painful Memories Pack
▪ Max Payne 3: Pill Bottle Item
▪ Max Payne 3: Silent Killer Loadout Pack
▪ Max Payne 3: Special Edition Pack

Sisteminiai reikalavimai:
☑OS : Windows 7 SP1, 8, 10
☑Processor : Intel Dual Core 2.4 GHz or AMD Dual Core 2.6 GHz
☑Memory : 2 GB RAM
☑Graphics card A: GeForce 8600 GT, Radeon HD 3400
☑Disk Space : 32.5 GB

Kaip instaliuoti:
Install & Play

Jeigu neleidzia irasyti zaidimo - zaidimo irasimo faila "setup.exe" paleidziame Windows 7 pritaikymo nustatymais (spaudziam ant setup.exe desini peles klavisa tada pasirenkam Properties ir Compatibility skiltyje pazymim varnele "Run this program in compatibility mode for: Windows 7" spaudziam apply ir ok)

Žaidimo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų