Torentas "Outlast 2 [v 1.0.17518.0] | RePack от qoob (2017) Action, Survival-horror, 3D, 1rd-Person, horror" :: PiratuSala.lt

Outlast 2 [v 1.0.17518.0] | RePack от qoob Žanras: Action, Survival-horror, 3D, 1rd-Person, horror Išleidimo metai: 2017 Kūrėjas: Red Barrels Platintojas: Red Barrels Kalba: Anglų / Russian, MULTi19 Apie žaidimą: Outlast 2 tai populiaraus siaubo žaidimo Outlast tęsinys. Šį kartą veiksmas kaip ir pirmąjame žaidime vyksta mūsų tamsiojoje gyvenimo pusėje, tačiau personažai ir aplinka visiškai 2...

Apie mus

Perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

Outlast 2 [v 1.0.17518.0] | RePack от qoob (2017) Action, Survival-horror, 3D, 1rd-Person, horror Auksinis

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA


Outlast 2 [v 1.0.17518.0] | RePack от qoob

Žanras: Action, Survival-horror, 3D, 1rd-Person, horror
Išleidimo metai: 2017

Kūrėjas: Red Barrels
Platintojas: Red Barrels
Kalba: Anglų / Russian, MULTi19


Apie žaidimą: Outlast 2 tai populiaraus siaubo žaidimo Outlast tęsinys. Šį kartą veiksmas kaip ir pirmąjame žaidime vyksta mūsų tamsiojoje gyvenimo pusėje, tačiau personažai ir aplinka visiškai nauji. Šis žaidimas tarsi sunki kelionė, susipažinimas su tamsiąja žmogaus sielos ir minties puse.

Outlast 2 žaidime susipažinsi su Sullivan Knoth ir jo draugais, kurie paliko įprastą gyvenimą užnugaryje tam, kad suurtų naują savo miestą šventovę giliai laukinėje glūdumoje toli nuo civilizacijos.

Tavo valdomas personažas - fotoreporteris Blake Langermann su žmona įvertinę riziką prisiima iššūkį išsiaiškinti ir atskleisti šią istoriją prie kurios niekas neišdrįso prikišti nagų.

Žaidime istorijos siūlą narpliosi pagal įkalčius pradedant nuo neįtikinamos nėščios moters žmogžudystės. Tyrimas nuves tave giliai į Arizonos dykumą, į tokią juodą ir siaubingą būseną kai suprasi, kad geriausia ką galėtum padaryti - tiesiog išprotėti.

Sisteminiai reikalavimai:
MINIMUM:
OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Intel Core i3-530
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 260 / ATI Radeon HD 4870
DirectX: Version 10
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: Targetting 720p @ 30 fps

RECOMMENDED:
OS: Windows Vista / 7 / 8 / 10, 64-bits
Processor: Intel Core i5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1.5GB VRAM, NVIDIA Geforce GTX 660 / ATI Radeon HD 7850
DirectX: Version 11
Storage: 30 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible
Additional Notes: Targetting 1080p @ 60 fps

Kaip instaliuoti:
Install & Play

Jeigu neleidzia irasyti zaidimo - zaidimo irasimo faila "setup.exe" paleidziame Windows 7 pritaikymo nustatymais (spaudziam ant setup.exe desini peles klavisa tada pasirenkam Properties ir Compatibility skiltyje pazymim varnele "Run this program in compatibility mode for: Windows 7" spaudziam apply ir ok)

Žaidimo pristatymas:

Youtube
Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
Dalintis

Tagai
Nėra tagų

Dar nėra komentarų