Torentas "XTCS Counter-Strike 1.6 Final Release (2014) First-person shooting" :: PiratuSala.lt

XTCS Counter-Strike 1.6 Final Release Žanras: First-person shooting Išleidimo metai: 2014 Kūrėjas: Valve Platintojas: Valve Kalba: EN http://www.counter-strike.net/ Apie žaidimą: LT: Visiems gerai zinomas Counter Strike tik su naujais modai. jame pakeisti ginklai, garsai daug grazesni, ir t.t. EN: Counter Strike 1.6 XTCS is a modification (MOD) to the excellent game, Half-Life. It aspects of...

Apie mus

Jaunas ir perspektyvus torentų tinklalapis turintis vienintelį tikslą, suburti didelę ir darnią žmonių bendruomenę, kurie nori ir su malonumu dalinasi savo turimais failais. Tad jei nerandi sau vietos, prisijunk prie mūsų bendruomenės ir padėk mums siekti tikslo kartu.

Išsižadėjimas

Nei vienas failas, kurį matote šioje svetainėje, nėra nei talpinamas, nei laikomas svetainės serveryje. Visos nuorodos yra paskelbtos puslapio vartotojų bei lankytojų tik mokslo bei švietimo tikslais ir jokiais kitais. Puslapio administracija ar kiti atsakingi asmenys neprisiima atsakomybės už svetainės vartotojų talpinamą informaciją, įskaitant nuorodas, pasisakymus, temas ir visa kita, kiekvienas vartotojas už savo veiksmus atsako pats. Plačiau...
 

XTCS Counter-Strike 1.6 Final Release (2014) First-person shooting

Parsisiųsti Siųstis galima tik prisijungus!
Aprašymas
DMCA
torentai

XTCS Counter-Strike 1.6 Final Release

Žanras: First-person shooting
Išleidimo metai: 2014

Kūrėjas: Valve
Platintojas: Valve
Kalba: EN

http://www.counter-strike.net/

Apie žaidimą: LT: Visiems gerai zinomas Counter Strike tik su naujais modai. jame pakeisti ginklai, garsai daug grazesni, ir t.t.

EN: Counter Strike 1.6 XTCS is a modification (MOD) to the excellent game, Half-Life. It modifiesthe multiplayer aspects of Half-Life to bring to it a moreteam-oriented gameplay. Counter-Strike provides the player with anexperience that a trained counter-terrorist unit or terrorist unitexperiences. At one point in time, Counter-Strike was one of the mostwidely played multiplayer games in the entire world.

Sisteminiai reikalavimai: Dydis: 234.03 MB
Sisteminiai reikalavimai:
Minimum Requirements: - Windows XP , at least 1GHz processor and at least 256MB RAM - internet connection (at least 100KB/s metropolitan and extern) through optic fiber - Routable IP / Port Forward - 1-2 GB Hard Disk space - a lot of patience :)

Kaip instaliuoti:
1.Instaliuoti.
2.Žaiskite
Mėgaukitės

Žaidimo pristatymas:


torentai
torentai
torentai

Nuorodos į šį torentą
BBCode
HTML
Tiesioginė nuoroda
DalintisPypsiusSpecas 9
KomentarasParašė 2014-11-17 19:16
Piratų piratas


Naudinga: 0

Legenda :)
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2014-11-18 18:39Naudinga: 0

Žinau,todėl ir įkėliau.. :guns:
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-09-05 17:08Naudinga: 0

kuom skiriasi XTCS Counter-Strike 1.6
nuo Counter-Strike 1.6 ?
Ka reiskia tas --> XTCS ? :-/
 
(nežinomas)
KomentarasParašė 2015-10-03 21:44Naudinga: 0

alio :trampoline:
ar zinovu atsiras ??? :hump: